Jeszcze zdążycie zamówić u nas PCB i otrzymać je przed Chińskim Nowym Rokiem!

 

Dotarły już do nas informacje, że tegoroczna przerwa produkcyjna w Chinach zostanie przedłużona w związku z nową falą zachorowań. Mogą powtórzyć się ubiegłoroczne problemy w zachowaniu ciągłości dostaw.

Teraz jest jeszcze szansa, by zabezpieczyć sobie odpowiedni zapas PCB na nadchodzący czas.

 

Jak wiecie, Chiński Nowy Rok jest momentem przełomowym w kalendarzu każdego importera towarów z Chin. Natomiast prawdziwe zawirowania dzieją się właśnie w Chinach. Duża ilość produkcji na tamtejszym rynku napotyka na problemy. Co roku w okresie CNY fabryki zaczynają działać pod ogromną presją, chcą zdążyć ze zrealizowaniem wszystkich zamówień oraz wysłaniem ich w drogę do klientów jeszcze przed świętami. Wiąże się z tym praca w znacznie zwiększonym wymiarze czasu, dużo nadgodzin oraz praca w weekendy. Niejednokrotnie produkcje zostają niedbale przyspieszane, co często powoduje problemy z jakością towarów.

W tym roku dodatkowo presja jest znacznie większa ze względu na ogromne prawdopodobieństwo przedłużenia przerwy produkcyjnej związanej z nadchodzącą nową falą zachorowań, co już teraz powoduje zmienne nastroje na rynku. 

Mając wieloletnie doświadczenie, dopilnowujemy, żeby dostarczane przez nas płytki pozostawały na niezmiennym najwyższym poziomie, niezależnie od presji okołoświątecznej w Chinach. 

Doskonale zaplanowana produkcja jest kluczowym czynnikiem, jednak niezwykle ważne jest również wcześniejsze bukowanie przez nas transportów. Zapotrzebowanie na fracht lotniczy i kolejowy z Chin jest ogromne, dostępność sprzętu i miejsca jest ograniczona, ruch na granicach wzmożony, ilość lotów ograniczona, dodatkowo operatorzy kolejowi w Chinach mogą przesuwać terminy wyjazdów.

Bazując na naszym doświadczeniu gorąco zachęcamy naszych stałych jak i potencjalnych klientów, do przeanalizowania zapotrzebowania na PCB na nadchodzący czas z wyprzedzeniem, i jak najszybsze zamówienie. 

 

Pozdrawiamy i zapraszamy